Spolupracujte na rozšíření programu

Program skautský kroj obsahuje již nyní poměrně značné množství krojových doplňků, zdaleka však ne všechny. Máte-li k dispozici další informace a doplňky, které zde chybí, budu velmi rád, pokud se ozvete a přispějete tak k rozšíření programu. V současné době zde především chybí drtivá většina absolvenských nášivek vzdělávacích akcí (lesních škol, lesních kurzů ..). Také nemám mnoho informací o oblastních odznacích a nášivkách (např oblastní vyznamenání). Také mi chybí několik obrázků skautských odborek (mám je černobíle a neznám barevné provedení) a jistě i mnoho dalších věcí.

Budu tedy velmi rád, pokud mi budete chybějicí doplňky posílat (nejlépe na e-mail) s fotografiemi nebo scany (v dobrém rozlišení, aby je bylo možno s jistotou překreslit) a ideálně i s popisem a pravidly pro nošení na kroji (pokusim se zde do budoucna vytvořit sekci s informacemi o všech krojovych doplncich).

skautský kroj